14 April 2024

Web Sayfası – Ticari Tercümeler

Web Sayfası – Katalog ve Ticari Tercümeler (Scrow Down for English)

Günümüz Dünyasında firmaların web sayfaları artık onların kimlikleri haline gelmiş durumdadır. Teknolojinin hızla ilerlediği çağda artık insanlar firmaların ofislerini değil İnternet ortamlarını sosyal medya ortamlarını ziyaret etmekte ve oradaki bilgilerle karar verebilmektedir. Bu yüzden Ticari firmaların web sayfaları ticari satış ve doğru ürün tanıtımı için çok gerekli olmaktadır. Türkiye de bulunan ve ihracata dayalı satış yapan firmalar da haliyle web sayfalarını ihracat yaptığı ülkelerin dillerine tercüme ettirmektedirler. Yapılan bu web sayfası tercümeleri müşterilerin ilk önce buraya bakacaklarını düşündüğümüzde çok büyük önem arz etmektedir. Yapılan ufak tefek hatalar bile o alanda iş yapan yabancı firmaların dikkatinden kaçmamakta ve bu tercüme hataları sizlere ticari kayıp olarak geri dönebilmektedir.

Uluslararası bir fuara katıldığınızı ve o Fuarda yabancı dilde hazırlanmış kataloğunuzu potansiyel müşterilerinize sunduğunuzu  ve müşterinizin size yapılan tercüme hatasından dolayı yüzünüze gülerek baktığını bir düşünün. (Bunlar Duyduğumuz ve sonradan tercüme düzeltmesi için aldığımız gerçek vakalardır). Bu durumda o kadar harcadığınız, tercüme ve baskı maliyetine mi yoksa kaybettiğiniz müşteriye mi yanacaksınız?

 

Yıllardır Tercüme işini yapan firmamız alanında uzman kadro ile çalışarak sizlere Web sayfası, Katalog ve Ticari tercümelerinizde profesyonel hizmet vermektedir.

 

Ticari – Web sayfası ve Katalog Tercümeleri kısa kısa 

  • Ticaretten az çok anlayan bir tercümanın yapacağı tercüme size ve işinize iyi gelecek.

 

  • Ticari Tercüme şaka götürmez, bir kere harcanır, ucuz olan değil kaliteli olan iş önemlidir.

  • Web Sayfası Tercümesi alanında uzman ticari terminolojilere hakim tercüman tarafından yapılmalıdır.

 

  • Web Sayfası sanal ortamda sizi ve firmanızı temsil eder, bu sayfalarda bulunan ürün ve hizmet tanıtımı da sizin işinizi temsil eder. Bu iş kolay değil ve uzman ve deneyimli tercüman ekibine bırakılmalıdır.

 

  • Katalog Tercümeleriniz size kaybettirmemeli aksine kazandırmalı. Ucuz olan değil kaliteli olan tercüme önemlidir. (Makul fiyat veriyoruz merak etmeyin, kazan kazan ve çift taraflı mutluluk anlayışına sahibiz).

 

  • Ürün Kataloglarınızda ancak düzgün bir tercüme ile ürün ve hizmetlerinizi yabancılara en iyi şekilde tanıtabilirsiniz.

 

 

Sizde Yedi Kıta Tercümenin Tercüme servisinden yararlanmak istiyorsanız tarafımızla 0312 419 1121 telefonu arayarak ya da  yedikitatercume@hotmail.com

veya info@yedikitatercume.com adreslerini kullanarak hemen irtibata geçebilirsiniz.

 

Dilerseniz Whats Up üzerinden Bizimle iletişime geçerek  tercümeniz için fiyat teklifi alabilirsiniz. ( 0554 307 79 61 ).

 

Web Site – Catalog and Business Translations

In today’s world, companies’ web pages have become their identities. In the age of rapid advances in technology, people now visit the Internet, social media, not the offices of companies, and decide with the information what they found there. That is why the web pages of commercial firms are very necessary for commercial sales and accurate product promotion. Foreign based Businesses who located in Turkey should established great oriented web pages in which they presents their products and services. For this they should translated their web page to Turkish or other languages. These web page translations are of great importance when we think that customers will first look there. Even small mistakes do not escape from the attention of foreign companies doing business in this area and these translation errors can return to you as commercial losses.

Imagine that you are attending an international fair and presenting your catalog in a foreign language to your potential customers and  your customer is looking at you with a smile because of the translation error. (These are the real cases we have heard and received  later for translation correction). In that case, which one will you worry about; the cost of translation, printing expenses or the lost of customer?

Our company, which has been doing translation business for years, provides professional services in your web page, catalog and commercial translations by working with an expert translators staff.

 

Commercial – Web page and Catalog Translations

 

– The translation of a translator, who understands business more, will be a good for you.

– Commercial Translation is not a joke, you spent once, it is important to work with experienced translator. Do not look for cheap one but quality.

– Web Page Translation should be done by a translator who is familiar with commercial terminology.

– Web Page represents you and your company in virtual environment, product and service presentation on these pages represents your business. This job is not easy and should be left to a team of expert and experienced interpreters.

– Catalog translations should not cause you to lose but earn more. It is important to get quality translation services not cheap one. (Don’t worry we offer reasonable prices, we have an understanding of win and win and double-sided happiness).

– You can only introduce your products and services to foreign Businesses in the best way with a quality and proper translation in your product catalogs.

 

If you want to take advantage of the our Translation services, please call us on 0312 419 1121 or email us : yedikitatercume@hotmail.com or info@yedikitatercume.com

 

You can get a price quote for your translation work by contacting us via Whats Up.

(0554 307 79 61).

 

 

Sayfa Başı