22 July 2024

Online Tercüme Hizmeti

Online Tercüme Hizmetleri

 

Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Diyarbakır ve Tüm Türkiye il ve ilçelerine Online Tercüme Hizmeti Sunmaktan gurur duyuyoruz.

Tüm Dillerde Hizmet Vermekteyiz.

Hangi Şehirde olursanız olun tercümelerinizi yeminli ve noterli olarak yaptırmaktayız.

Yapacağınız tek şey tercüme edilecek evrağınızı tarafımıza mail  ya da whatsapp üzerinden göndermek.

 

4 Aşamada Online Tercüme Hizmeti

 

1. Tercüme edilmesini istediğiniz evrağı tarafımıza e-mail ya da whatsapp üzerinden gönderiniz.  (yedikitatercume@hotmail.com veya 0554 307  7961).

2. Evraklarınızı alan Tercümanımız size hem teslimat günü hem de fiyat bilgisi verecektir. Teslimat zamanı ve fiyatımız uygun gelirse onayınız sonrası tercüme işleminize hızla başlanacaktır.

3. Tercüme Ücretini size mailde ya da whatsapp üzerinden verilen hesap numarasına yatırınız.

4. Tercüme işleminiz bittiği zaman mail adresinize pdf formatında resmi mühürlü olarak iletilecektir. Tercüme dosyanızın aslına ihtiyacınız olursa bunu bildirmeniz durumunda tarafınıza ücreti size ait olmak üzere kargolanacaktır.

 

Not: Noterli Tercüme hizmeti için bize bilgi vermeniz durumunda belgeleriniz noterlenip size o şekilde kargolanacaktır. Noter ve kargo ücreti size ait olup bu ücretleri de peşin olarak ödemeniz gerekmektedir.

 

Dışarı çıkmadan ofis ofis dolaşmadan tek e-mail ya da whatsapp mesajıyla Online Tercüme Hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

E-mail: yedikitatercume@hotmail.com

Whatsapp: 0554 307 79 61

 

 

 

Sayfa Başı